  • Mfr # DUS12DFO1209W16-2aP1
  • Zoro # G015904604
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent DG3 Reflective Orange Sheeting Series 4084
Sign Material
Aluminum Sign
Length
9 in
Width
12 in
Sign Background Color
Fluorescent Orange
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DFO1209W16-2aP1
Length
9 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in