  • Mfr # DUS12DWT1209M5-1RGW
  • Zoro # G315901525
/ea
Key Features
Header
Symbol Advance Right Turn Arrow
Thickness
0.125 in
Sign Background Color
Green
Length
9 in
Header Legend Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1209M5-1RGW
Thickness
0.125 in
Length
9 in
Width
12 in