  • Mfr # DUS12DWT1209M6-2aRIN
  • Zoro # G015904918
/ea
Key Features
Sign Background Color
White
Header Legend Color
Blue
Length
9 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1209M6-2aRIN
Length
9 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in