  • Mfr # DUS12DWT1209M6-3INT
  • Zoro # G615904851
/ea
Key Features
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material
Aluminum Sign
Header Legend Color
Blue
Length
9 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1209M6-3INT
Length
9 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in