  • Mfr # DUS12DWT1209M6-6INT
  • Zoro # G315904717
Thickness
0.125 in
Sign Background Color
White
Sign Shape
Horizontal Rectangle
UV Resistant
Yes
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1209M6-6INT
Thickness
0.125 in
Length
9 in
Width
12 in