  • Mfr # DUS12HWT1209M6-2aLGW
  • Zoro # G115901596
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
UV Resistant
Yes
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Length
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HWT1209M6-2aLGW
Thickness
0.125 in
Length
9 in
Width
12 in