  • Mfr # DUS12HWT1209M6-2R
  • Zoro # G715901774
/ea
Key Features
Header
Diagonal Turn Arrow (Symbol) Right
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Header Legend Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12HWT1209M6-2R
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
9 in