  • Mfr # DUS12HWT1209M6-7
  • Zoro # G415901319
Width
12 in
Length
9 in
Sign Material
Aluminum Sign
Sign Background Color
White
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HWT1209M6-7
Width
12 in
Length
9 in
Thickness
0.125 in