  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00004
  • Zoro # G315908401
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Sign Background Color
White
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12HWT1218CUS00004
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
18 in