  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00079
  • Zoro # G915906067
/ea
Key Features
Header
(logo) Emergency Snow Route
Length
18 in
Thickness
0.125 in
UV Resistant
Yes
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DCS12HWT1218CUS00079
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
18 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in