  • Mfr # DCS12HYE1218CUS00024
  • Zoro # G615902277
Yes
Sign Background Color
Yellow
Header
Caution Children Playing
Header Legend Color
Black
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HYE1218CUS00024
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in