  • Mfr # DCS12HYE1218CUS00030
  • Zoro # G715902351
Width
12 in
Length
18 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HYE1218CUS00030
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in