  • Mfr # DUS12DFO1218W1-8R
  • Zoro # G715904669
/ea
Key Features
Sign Background Color
Fluorescent Orange
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent DG3 Reflective Orange Sheeting Series 4084
UV Resistant
Yes
Sign Material
Aluminum Sign
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DFO1218W1-8R
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in