  • Mfr # DUS12DWT1218R2-120
  • Zoro # G715902146
Width
12 in
UV Resistant
Yes
Sign Background Color
White
Length
18 in
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1218R2-120
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in