  • Mfr # DUS12DWT1218R4-3
  • Zoro # G315902072
Length
18 in
Header
Slower Traffic Keep Right
Sign Material
Aluminum Sign
Sign Background Color
White
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R4-3
Length
18 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in