  • Mfr # DUS12HOR1218W6-4
  • Zoro # G315905943
/ea
Key Features
Sign Background Color
Orange
Header
Two Way Traffic Symbol
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HOR1218W6-4
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
18 in