  • Mfr # DUS12HWT1218R9-2
  • Zoro # G815903661
/ea
Key Features
Sign Shape
Vertical Rectangle
UV Resistant
Yes
Sign Background Color
White
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HWT1218R9-2
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
18 in