  • Mfr # DUS12HYE1236OM3-L
  • Zoro # G415912858
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Material
Aluminum Sign
Header Legend Color
Black
Sign Background Color
Yellow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HYE1236OM3-L
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
36 in