  • Mfr # DCS12DWT1812CUS00204
  • Zoro # G915896740
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Header
Emergency Assembly Point
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12DWT1812CUS00204
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
18 in