  • Mfr # DUS12DFG1812W16-2P
  • Zoro # G415897636
/ea
Key Features
Width
18 in
UV Resistant
Yes
Sign Background Color
Fluorescent Yellow Green
Sign Material
Aluminum Sign
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent DG3 Reflective Yellow Green Sheeting Series 4083
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DUS12DFG1812W16-2P
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18 in
Length
12 in
Thickness
0.125 in