  • Mfr # DUS12HWT1824R2-125
  • Zoro # G715912596
/ea
Key Features
Header Legend Color
Black
Thickness
0.125 in
Sign Material
Aluminum Sign
Length
24 in
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12HWT1824R2-125
Thickness
0.125 in
Length
24 in
Width
18 in