  • Mfr # DUS12DFY2412W8-5aP
  • Zoro # G415903092
Thickness
0.125 in
Sign Material
Aluminum Sign
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Header
ICE
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent DG3 Reflective Yellow Sheeting Series 4081
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DFY2412W8-5aP
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
24 in