  • Mfr # DUS12DWT2412D9-13dP
  • Zoro # G815904613
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
UV Resistant
Yes
Header
Trauma Center
Sign Material
Aluminum Sign
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT2412D9-13dP
Width
24 in
Thickness
0.125 in
Length
12 in