  • Mfr # DUS12DWT2412M3-1INT
  • Zoro # G015904611
Width
24 in
Header Legend Color
Blue
Sign Background Color
White
UV Resistant
Yes
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT2412M3-1INT
Width
24 in
Thickness
0.125 in
Length
12 in