  • Mfr # DUS12DWT2412M4-3
  • Zoro # G615904226
Length
12 in
UV Resistant
Yes
Sign Background Color
White
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT2412M4-3
Length
12 in
Width
24 in
Thickness
0.125 in