  • Mfr # DUS12DWT2412M4-6
  • Zoro # G715905758
/ea
Key Features
Header
END
UV Resistant
Yes
Width
24 in
Sign Material
Aluminum Sign
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT2412M4-6
Width
24 in
Thickness
0.125 in
Length
12 in