  • Mfr # DUS12DWT2412M4-7AGW
  • Zoro # G615905919
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Background Color
Green
Header
TEMP
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT2412M4-7AGW
Thickness
0.125 in
Width
24 in
Length
12 in