  • Mfr # DUS12DWT2412R3-17aP
  • Zoro # G915905787
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Header
AHEAD
Header Legend Color
Black
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT2412R3-17aP
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
24 in