  • Mfr # DUS12DWT2412R9-11L
  • Zoro # G515905774
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Header Legend Color
Black
Width
24 in
Header
Sidewalk Closed Ahead Left Arrow - Cross Here
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT2412R9-11L
Width
24 in
Length
12 in
Thickness
0.125 in