  • Mfr # DUS12DWT2412R9-11Ra
  • Zoro # G515900274
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
12 in
Header Legend Color
Black
Sign Background Color
White
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT2412R9-11Ra
Length
12 in
Width
24 in
Thickness
0.125 in