  • Mfr # DUS12DYE2412W4-4aP
  • Zoro # G615900785
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective Yellow Sheeting Series 4091
Sign Background Color
Yellow
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DYE2412W4-4aP
Thickness
0.125 in
Width
24 in
Length
12 in