  • Mfr # DUS12HOR2412W16-2aP
  • Zoro # G715901514
/ea
Key Features
Sign Shape
Horizontal Rectangle
UV Resistant
Yes
Width
24 in
Header
500 FEET
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HOR2412W16-2aP
Width
24 in
Length
12 in
Thickness
0.125 in