  • Mfr # DUS12HOR2412W16-7PL
  • Zoro # G115901374
/ea
Key Features
UV Resistant
Yes
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective Orange Sheeting Series 3934
Width
24 in
Length
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HOR2412W16-7PL
Width
24 in
Length
12 in
Thickness
0.125 in