  • Mfr # DUS12HWT2412R9-11a
  • Zoro # G215904251
/ea
Key Features
Header
Sidewalk Closed Double ArrowCross Here
Thickness
0.125 in
Sign Background Color
White
Width
24 in
Header Legend Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12HWT2412R9-11a
Thickness
0.125 in
Width
24 in
Length
12 in