  • Mfr # DUS12WZO2412M4-8
  • Zoro # G515903381
/ea
Key Features
Header
Detour
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent Work Zone Reflective Orange Sheeting Series 3924S
Width
24 in
Thickness
0.125 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12WZO2412M4-8
Width
24 in
Thickness
0.125 in
Length
12 in