  • Mfr # DUS12WZO2412W16-2aP1
  • Zoro # G415903191
/ea
Key Features
UV Resistant
Yes
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Header Legend Color
Black
Width
24 in
Header
1000 FEET
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12WZO2412W16-2aP1
Width
24 in
Length
12 in
Thickness
0.125 in