  • Mfr # DUS10DWT2430R10-11A
  • Zoro # G415910090
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Sign Background Color
White
Sign Shape
Vertical Rectangle
Header
No Turn On Red
Length
30 in
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DUS10DWT2430R10-11A
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
30 in
Thickness
0.1 in
Width
24 in