  • Mfr # DUS10DWT2430R10-12
  • Zoro # G115908113
Key Features
Sign Shape
Vertical Rectangle
Width
24 in
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
Black & Green
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS10DWT2430R10-12
Width
24 in
Thickness
0.1 in
Length
30 in