  • Mfr # DUS10DWT2430R10-23
  • Zoro # G715908315
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Width
24 in
Header Legend Color
Black & Red
Sign Shape
Vertical Rectangle
Header
Crosswalk Stop On Red Symbol
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS10DWT2430R10-23
Width
24 in
Length
30 in
Thickness
0.1 in