  • Mfr # DUS10DWT2430R12-25
  • Zoro # G715908032
Key Features
Sign Background Color
White
Thickness
0.1 in
Length
30 in
Header
Axle Weight Limit 5 Tons
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS10DWT2430R12-25
Thickness
0.1 in
Length
30 in
Width
24 in