  • Mfr # DUS10DWT2430R15-4a
  • Zoro # G215910047
Length
30 in
Width
24 in
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
Black
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS10DWT2430R15-4a
Length
30 in
Width
24 in
Thickness
0.1 in