  • Mfr # DUS12DFG3612S4-3P
  • Zoro # G915900966
/ea
Key Features
Header
School
Header Legend Color
Black
Length
12 in
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade Fluorescent DG3 Reflective Yellow Green Sheeting Series 4083
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DFG3612S4-3P
Length
12 in
Thickness
0.125 in
Width
36 in