  • Mfr # DUS12DWT3612R6-1L
  • Zoro # G615901294
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Header Legend Color
Black
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Length
12 in
Width
36 in
Header
Left Arrow One Way Symbol
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT3612R6-1L
Length
12 in
Width
36 in
Thickness
0.125 in