  • Mfr # DUS12DYE3612S4-3P
  • Zoro # G515903824
/ea
Key Features
Thickness
0.125 in
UV Resistant
Yes
Length
12 in
Sign Background Color
Yellow
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DUS12DYE3612S4-3P
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
36 in