  • Mfr # DUS10DWT4830R11-2
  • Zoro # G615898822
Key Features
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Width
48 in
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Header
Road Closed
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS10DWT4830R11-2
Width
48 in
Thickness
0.1 in
Length
30 in