  • Mfr # DUS06DWT6024R3-24A
  • Zoro # G115902418
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Sign Background Color
White
Header Legend Color
Black
Thickness
0.063 in
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DUS06DWT6024R3-24A
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.063 in
Length
24 in
Width
60 in