  • Mfr # DUS10DWT6024R3-24A
  • Zoro # G115895772
Key Features
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Thickness
0.1 in
Sign Background Color
White
UV Resistant
Yes
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS10DWT6024R3-24A
Thickness
0.1 in
Length
24 in
Width
60 in