  • Mfr # DUS12DWT0912R10-25
  • Zoro # G815903364
/ea
Key Features
Header
Hand SymbolPush Button Warning
Thickness
0.125 in
Sign Material
Aluminum Sign
Length
12 in
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT0912R10-25
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
9 in