  • Mfr # DUS12HWT0912R10-4L
  • Zoro # G815899834
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Header
Push Button For Green Left Arrow
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Thickness
0.125 in
Header Legend Color
Black & Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12HWT0912R10-4L
Thickness
0.125 in
Length
12 in
Width
9 in