  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-L-17047
  • Zoro # G112206434
Key Features
Legend
MSDS Right to Know
Width
5 in
Height
3.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-L-17047
Width
5 in
Height
3.5 in
Thickness
0.03 in
Details
Legend
MSDS Right to Know
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Notice labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.